Naruto, ünlü mangaka Masaşi Kişimoto tarafından yaratılan, 1999 yılından beri Japonyada yayınlanan dünyaca ünlü manga serisi artık Türkiye'de.

Bugüne kadar Japonyada 100 milyondan fazla satan Naruto serisi, 2002 yılında bu başarısı taçlandırarak animeye uyarlandı. Ülkemizde de gösterilen bu anime, manga kültürünü dünyaya tanıtıp; Narutoyu dünyadaki en önemli mangalardan biri haline getirdi. Yıllardan beri geniş bir hayran kitlesi tarafından Türkçede yayınlanması beklenen bu eser, manganın özünden hiçbir şey kaybetmemesine özen gösterilerek ve Japonyada olduğu gibi sağdan sola okunacak biçimde hazırlandı. Yediden yetmişe herkese hitap eden Naruto, çizgi roman kültürü ile ilgili olmayanların bile severek okuyabileceği bir eser.

ÜÇÜNCÜ SINAVIN ELEMELERİ... ÖZEL SEÇİLMİŞ YİRMİ KİŞİ, TEKE TEK DÖVÜŞ BAŞLANGICINDAN İTİBAREN ÇOK ZOR ANLAR GEÇİRİYOR... ÖNCE SASUKE, ŞİNO VE KANKUROU GALİP GELDİ. İNO İLE SAKURANIN DÖVÜŞÜ TAM ZİRVEDEYDİ. NARUTONUN SIRASI NE ZAMAN GELECEK? HEM DE BUNDAN SONRA BİR KADER KARŞILAŞMASI VAR...

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786055686741
Yayın Tarihi :2017-09-28
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :3.Baskı
Sayfa Sayısı :184
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :110 X 170
Emeği Geçenler :
Yazar   : Masaşi Kişimoto
Çevirmen   : Taifun Nitahara Haksöyliyen
Yazarın Diğer Eserleri
İlgili Eserler