Dünyanın en büyük süper kötülerıne ne oldu?

Flashpoint, DC Evrenini değiştirdi ve artık hiçbir şey eskisi gibi değil. Flash olması gerektiği gibi bir kahraman değil ve tüm kâinatı saran zaman fırtınasından en çok etkilenenler de ona en yakın kişiler.

Yazar/çizer Scott Kolins (The Flash) bize Central City'nin en büyük kahramanı gizemli Cıtızen Cold'u sunuyor. Peki, Cold'un düşmanı olan Haydut'lar ondan intikam almak için can atarken uzun süredir sakladığı geçmişini korumaya daha ne kadar devam edebilecek? Kendisine engel olacak Flash olmadığından Gorİlla Grodd koca bir kıtayı ele geçirebilir ve Adam Glass'ın (Suıcıde Squad) yazdığı Kıyamet Ordusu'nda Isı Dalgası dünyanın en sıkı korunan hapishanesini ele geçirebilir... içindeki dünyanın en tehlikeli mahkûmları ile birlikte.

Ve Sterling Gates'in (Hawk And Dow) kaleminden Çocuk Flash - Kaybolmuş'da ise Bart Allen kendisini zamanda sürüklenir halde bulacak. Fakat tüm gerçekliğin ortadan kalkmasına neden olabilecek, muhtemelen ZIT FLASH'ın eseri olan, bu fırtınayı ondan başka durdurabilecek hiç kimse yok. DC EVRENİ sonsuza kadar değişmeden daha önce hiç keşfetmediğiniz bir dünyayı keşfedin... Flashpoınt dünyası'nı!

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786059209359
Yayın Tarihi :2017-02-15
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :256
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :135 X 215
Emeği Geçenler :
Yazar   : Scott Kolins
Çevirmen   : Cem Demirkan
İlgili Eserler