Naruto, ünlü mangaka Masaşi Kişimoto tarafından yaratılan, 1999 yılından beri Japonyada yayınlanan dünyaca ünlü manga serisi artık Türkiyede.
Bugüne kadar Japonyada 100 milyondan fazla satan Naruto serisi, 2002 yılında bu başarısı taçlandırarak animeye uyarlandı. Ülkemizde de gösterilen bu anime, manga kültürünü dünyaya tanıtıp; Narutoyu dünyadaki en önemli mangalardan biri haline getirdi. Yıllardan beri geniş bir hayran kitlesi tarafından Türkçede yayınlanması beklenen bu eser, manganın özünden hiçbir şey kaybetmemesine özen gösterilerek ve Japonyada olduğu gibi sağdan sola okunacak biçimde hazırlandı. Yediden yetmişe herkese hitap eden Naruto, çizgi roman kültürü ile ilgili olmayanların bile severek okuyabileceği bir eser.

SONUNDA, GELDİ! KAKAŞİYLE BERABER SASUKE SINAV YERİNDE ORTAYA ÇIKAR!! ŞİMDİYE KADAR GÖRÜLMEMİŞ BİR GERGİNLİĞE SAHİP OLAN GAARA İLE SASUKENİN KARŞILAŞMASININ ORTALIĞI BİRBİRİNE KATACAĞI AŞİKARDIR. GAARANIN SALDIRALARINI OLAĞANÜSTÜ BİR HIZLA SAVUŞTURAN SASUKE BUNDAN SONRA NE YAPACAK?

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786055015084
Yayın Tarihi :2016-12-12
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :2.Baskı
Sayfa Sayısı :184
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :110 X 170
Emeği Geçenler :
Yazar   : Masaşi Kişimoto
Yazarın Diğer Eserleri
İlgili Eserler