Naruto, ünlü mangaka Masaşi Kişimoto tarafından yaratılan, 1999 yılından beri Japonya'da yayınlanan dünyaca ünlü manga serisi artık Türkiye'de.
Bugüne kadar Japonya'da 100 milyondan fazla satan Naruto serisi, 2002 yılında bu başarısı taçlandırarak animeye uyarlandı. Ülkemizde de gösterilen bu anime, manga kültürünü dünyaya tanıtıp; Naruto'yu dünyadaki en önemli mangalardan biri haline getirdi. Yıllardan beri geniş bir hayran kitlesi tarafından Türkçe'de yayınlanması beklenen bu eser, manganın özünden hiçbir şey kaybetmemesine özen gösterilerek ve Japonya'da olduğu gibi sağdan sola okunacak biçimde hazırlandı. Yediden yetmişe herkese hitap eden Naruto, çizgi roman kültürü ile ilgili olmayanların bile severek okuyabileceği bir eser.

ÇUUNİN SEÇME SINA'NIN, İKİNCİ TESTİ BAŞLADI!! ESRARENGİZ ORMAN İÇERSİNDE NARUTO VE ARKADAŞLARI PARŞÖMEN YARIŞINA GİRMİŞLERDİR. BU SINAVI PARAVAN OLARAK KULLANAN KİM OLDUKLARI BELİRSİZ KİŞİLER İSE AMAÇLARINI GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN HAREKETE GEÇMİŞLERDİR. SINAVA GİRENLERİN HAYATLARINI ORTAYA KOYDUKLARI BU SINAVDA NELER OLACAK ACABA...!?

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786055686581
Yayın Tarihi :2020-01-29
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :4.Baskı
Sayfa Sayısı :184
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :110 X 170
Emeği Geçenler :
Yazar   : Masaşi Kişimoto
Çevirmen   : Sercan Sert
Yazarın Diğer Eserleri
İlgili Eserler