TOKYO'DA BİR UMUTSUZLUK SAKLANIYOR. İNSANLARIN ARASINA
KARIŞIP ONLARI AVLAYAN VE BU CESETLERLE BESLENEN
ESRARENGİZ İNSANLAR. İNSANLAR ONLARA 'GÛL' DİYOR. GENÇ
BİR ADAM, BU ESRARENGİZ İNSANLARDAN BİRİYLE TESADÜFEN
KARŞILAŞINCA KADERİ AKSİ YÖNDE DEĞİŞMEYE BAŞLAR!

Seri, Tokyo'da olan garip cinayetlerle başlar. Cinayet mahali ve delilleri inceleyen polis, faillerin insan yiyen gullar olduğu sonucuna varmıştır. Tokyo sakinlerine korku salan bu canavarların gündüzleri nasıl saklandıkları, avlarını nasıl seçtikleri ve neden yedikleri bilinmemektedir. Manganın başkahramanı Ken Kaneki ve üniversite arkadaşı Hide, gulların gündüzleri insan gibi davranarak, insanların arasına karışıp yaşadıklarını düşünmektedir.

Kitap okumayı seven Kaneki, sıklıkla gittiği kafede kendisi gibi kitap okumayı seven bir kızla karşılaşır. Rize adındaki bu güzel kızla beraber güzel bir gün geçiren Kaneki, onu evine bırakırken bu güzel kızın gerçek kimliği öğrenir ve şok olur. Rize, son dönemde sıklaşan cinayetlerin faili guldur. Kaneki'yi yemek için böyle bir tuzak kurmuş olan Rize, iştahla avını parçalarken yanlarındaki inşaattan düşen demirler nedeniyle ölür. Rize'nin iç organlarının kendisine nakledilmesiyle hayatta kalan Kaneki, yarı insan/ yarı gul bir varlık olur. Yeni kimliğini kabullenemeyen Kaneki, kendini, gulların peşindeki polisler, polislerin peşindeki terörist gullar ve bu karmaşa arasında insanlarla huzur içinde yaşamak isteyen gulların dünyasında bulur. Yeni tanıştığı insanlara çabucak güvenmek gibi kötü bir özelliği olan Kaneki'nin başı beladan kurtulmayacaktır.

Tokyo'da bir umutsuzluk saklaniyor. İnsanlarin arasina karişip onlari avlayan ve bu cesetlerle beslenen esrarengiz insanlar. İnsanlar onlara 'gul' diyor. Genç bir adam, bu esrarengiz insanlardan biriyle tesadüfen karşilaşinca kaderi aksi yönde değişmeye başlar!

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786059141239
Yayın Tarihi :2015-11-01
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :7.Baskı
Sayfa Sayısı :232
Kapak :Karton
Kağıt :Kitap kağıdı
Boyut :130 X 190
Emeği Geçenler :
Yazar   : Sui İşida
Yazarın Diğer Eserleri
İlgili Eserler