DÜNYANIN EN BÜYÜK KAHRAMANLARI...
İLK DEFA BİR ARADALAR!
Süper kahramanlar Metropolis'teki SUPERMAN ya da Gotham'daki gizemli BATMAN bütün dünya için yeni ve korkutucu şeylerdi. Ama bir dizi garip saldırılar gezegenimiz üzerine Dünya dışından gelen korkunç bir tehdidi ortaya çıkardığında, bu kahramanlar omuz omuza karşı duracaklar... eğer birbirlerine katlanabilirlerse!
Superman, Batman, Wonder Woman, Green Lantern, The Flash, Aquaman, Cyborg.
Genç, tecrübesiz ve kendilerine aşırı güvenmelerine rağmen, her biri tek başına iyiliğin kötülüğe karşı savaşında büyük bir güç. Beraberken ise, uzaylı savaş lordu Darkseid'ın gezegenimizi ele geçirmesini engellemek için Dünya'nın tek umudu olabilirler.
Beraberken... onların adı Justice League!
JUSTICE LEAGUE: BAŞLANGIÇ derginin 1. - 6. sayılarını topluyor ve süper star yaratıcılar GEOFF JOHNS (GREEN LANTERN) ve JIM LEE'yi (BATMAN: HUSH) yeni milenyumun en çok konuşulacak çizgi romanını sunmaları için bir araya getiriyor. Ve ayrıca DC Evreni'ni şimdiye kadar görülmemiş biçimde yeni baştan hayal etmek için!
AIN'T IT COOL NEWS, BEŞ YILDIZLI ELEŞTİRİ

Yazar Geoff Johns ve çizer Jim Lee sizi ve kahramanlarını en başından aksiyonun içine savuruyor ve asla frene basmıyorlar. DC'nin über-yaratıcı ekibi çizgi romanı ilk kez denemek isteyenler için davetkar bir dünya yaratıyorlar. -USA Today

Bir çizgi romandan alabileceginiz bütün keyfi ve eğlenceyi JUSTICE LEAGUE size veriyor. -FAST COMPANY

Özellikle süper kahraman çizgi romanlarına ilk kez dalmak isteyen yeni okurlar ve onları okumayı bırakmış, eski hayranlar için... MTV GEEK

Fantastik. News & Sentinel
Harika bir kitap.

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9789750830778
Yayın Tarihi :2018-05-28
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :6.Baskı
Sayfa Sayısı :192
Kapak :Karton
Kağıt :Kuşe
Boyut :168 X 260
Emeği Geçenler :
Yazar   : Geoff Johns
Yazar   : Jim Lee
Çevirmen   : Anıl Bilge
Yazarın Diğer Eserleri
İlgili Eserler