Kraven'ın son avı başarılı olsaydı ne olurdu? Örümcek Adam'ı sonsuza dek ortadan kaldırdıktan sonra Sergei Kravinoff, duvar sürüngenin kostümünü giyer... ama hiçbir sorumluluk duygusu olmadan.

Spidey, Mary Jane'in yeni evlerine taşınmasına yardım etmek için harekete geçtiğinde Avcı Kraven tarafından aniden pusuya düşürülür. Uyuşturuculu bir dart kullanan Kraven onu yakaladığında Spidey çaresizdir. Gerçek dünyada Kraven, zaferini tamamlamak için kostümünü giyerken Örümcek Adam'ı diri diri gömer ve Kraven'in Son Avı adlı hikayeye yol açar ve sonunda Kraven intihar eder. Ancak bu gerçeklikte, örümcek eline geçer geçmez Kraven onu öldürür. Bu da bizi hikayeye götürür...

Görevlileri Örümcek Adam'ı malikanesine yatırırken Kraven mutlu bir şekilde etrafta dans eder. Ancak Örümcek Adam'ı öldürmek, zaferini tamamlamak için yalnızca ilk adımdı. Düşmanının özünü emebilmek için Kraven kendini örümceklerle dolu bir odaya sokar ve onları avuç avuç yemeye başlar. Ardından zaferinin son aşaması gelir; düşmanının yerine geçerek ondan daha büyük olduğunu gösterir. Deliliğe sürüklenen Kraven, Örümcek Adam'a dönüşür ve şehri dolaşmaya başlar.

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786258271638
Yayın Tarihi :2024-04-15
Yayın Dili :Türkçe
Orjinal Adı :What If? Avcı Kraven Spider-Man'i Öldürseydi?
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :24
Kapak :Tel Dikiş
Kağıt :Kitap Kağıdı
Boyut :168 X 259
Emeği Geçenler :
Yazar   : Richard Howell
İlgili Eserler