-20% Rebirth Justice League Cilt 1 - Soy Tüketme Makineleri

Dünyanin tanidiği justice league artik yok onlar dünyanın şimdiye kadar gördüğü en büyük kahramanlardı. Şimdi ise en büyükleri hayatını kaybetti.

Superman öldü. Çelik adam onu evlat edinen dünyayı kurtarmak için hayatını feda ettiğinde justice league’deki arkadaşları mücadeleye onsuz devam etmek zorunda kaldı. Onun bıraktığı bayrağı ise yok olmuş bir evrenden gelen yaşça daha büyük ve daha bilge bir superman devralmak zorunda ama batman, wonder woman ve league’in diğer üyeleri için bu “superman” bir yabancı. ve tıpkı hal jordan’ın kendisinin yokluğunda dünyayı korumakla görevlendirdiği acemi green lantern’lar jessica cruz ve simon baz gibi yeni superman’in kanıtlaması gereken çok şey var ama bunun için çok zamanı yok. league’in şimdiye kadar yüzleştiklerinden çok daha büyük, tanrısal bir tehdit yolda. gezegenin yüzeyini yeniden yapılandıracak ve insanları canlı silahlara çevirecek devasa yok etme makineleri çalıştırılmak üzere.

Çizgi roman süperstarları bryan hitch (justice league of america) ve tony s. daniel (superman/ wonder woman) güçlerini birleştirerek rekorlar kıran dc rebirth girişiminden doğan justice league cilt 1: soy tüketme makineleri’nde çizgi romanın en büyük

Süper kahraman ekibinin yeni çağını başlatıyor. bu cilt justice league #1-5 ve justice league: rebirth özel sayısını bir araya getiriyor.

  

Editör: Didem Rauf

Çizen: Bryan Hitch  Tony S. Daniel  Jesus Merino

Hamur Tipi : Kuşe

Sayfa Sayısı : 168

Ebat : 16 x 24

İlk Baskı Yılı : 2018

Rebirth Justice League Cilt 1 - Soy Tüketme Makineleri

  • 29,00 TL
  • 23,20 TL

Etiketler: Justice League, cilt 1, Soy Tüketme Makineleri, rebirth, türkçe,

Facebook Yorum ()