-25% Suicide Squad Cilt 4 - Disiplin Ve Ceza

SORUMLULUK YENİ BİR PSİKOPATTA!

Başarısız bir görev sonrasında Belle Reve hapishanesindeki ana üslerine döndükten sonra, Amanda Waller katillerden ve uyumsuzlardan oluşan görev gücünün yeni bir yönlendirmeye ihtiyacı olduğunu fark ediyor. Ne de olsa, adı Suicide Squad olan bir ekibin neredeyse kendini imha etmiş olması bir tesadüf değil.

Her şey tepetaklak hâldeyken, Suicide Squad artık inandıkları bir amaç uğruna ve yeni bir komutan adına savaşıyor - zihni mükemmel olduğu kadar çarpık olan, bugüne kadar dünyanın gördüğü en dengesiz seri katillerden biri adına. Doğal olarak, görev başına getirilen bu gizemli ve çılgın katil Squad’ın ekip olarak çalışmasını sağlamak için tam da gereken şey olabilir. Ve dev ceset-canavarlara, hipnozcu anarşistlere ve Waller’ın geçmişinden gelen ve bir daha asla görmemeyi umduğu birine karşı başlatacakları yeni görevde, bu ekip çalışmasına ihtiyaçları olacak… Genç yazarlar ALES KOT (Secret Avengers), MATT KINDT (ANIMAL MAN) ve çizerler PATRICK ZIRCHER (FOREVER EVIL: ROGUES’ REBELLION), RICK LEONARDI (SUPERMAN) ve NEIL GOOGE (FLASH) tarafından hazırlanan hikâyelerde Suicide Squad’ın kötüleri FOREVER EVIL olay örgüsü için tempoyu yükseltiyor. SUICIDE SQUAD #20-23, DETECTIVE COMICS #23.2’deki Harley Quinn hikâyesi ve JUSTICE LEAGUE OF AMERICA #7.1’den Deadshot hikâyesini toplamaktadır.

 

 

Editör : Bengü Ergil

Çeviri Editörü : Aslı Dağlı

Grafik ve Uygulama : Veli Okulan

Grafik Editörü : Yiğit Sakmar

Yayın Yönetmeni : Ertan Ergil

Çizer : Patrıck Zırcher, Rıck Leonardı, Andy Owens, Derek Frıdolfs, Marc Deerıng, Samı Basrı, Keıth Champagne, Carmen Carnero Bıt

Hamur Tipi : Kuşe

Baskı Sayısı : 1. Basım

Sayfa Sayısı : 144

İlk Baskı Yılı : 2018

Orijinal Adı : Suicide Squad Volume 4: Discipline and Punish

Suicide Squad Cilt 4 - Disiplin Ve Ceza

  • 32,50 TL
  • 24,38 TL

Etiketler: Suicide Squad, cilt 4, türkçe, cilt, Disiplin Ve Ceza,

Facebook Yorum ()