Kesinlikle heyecan verici.

- Crave Online

DC'nin en önemli kitaplarından biri olmasının yanında maceranın her anını merak edip içine çekileceğimizi gösteren, bir süredir beklenen en iyi ekip hikayelerinden biri.

- Newsa Rama

Geoff Johns ve Jason Fabok'ın ilgi cekici Amazo yorumu beklenmedik yönlere gidiyor, böylece ortaya super kahraman destanı olduğu kadar korku hikayesi de olan bir Justice League macerası cıkıyor.

- IGN

Süper hainler dünya'yı ele geçirdiklerinde onu ancak bir başka süper hain kurtarabilmişti.

Başka bir boyuttan gelen Crime Syndicate denen kötülüğün hizmetkarları dünyamızı işgal ettiğinde, Justice League'in kahramanlarını saniyeler içinde yere sermişlerdi. Ancak Lex Luthor tarafından yönetilen bir suçlular birliği olayların akışını tersine çevirip gezegeni onların demir pençelerinden kurtarabilmişti. Şimdi Lex Luthor bir kahraman olarak takdir görüyor.

Kamuoyunun ona olan desteği bütün zamanların en yüksek seviyesinde seyrederken Superman'in eski ezeli düşmanı iyilik için tam zamanlı savaşmaya karar verdi... Justice League'in bir üyesi olarak! Ama Lex bunu sadece iyi niyetinden mi istiyor? Ve gerçekten taraf değiştirdiyse, takım arkadaşları bir zamanlar onlara zulmeden adamın yanında çalışabilecekler mi?

Süperstar yazar Geoff Johns (Superman) ve Doug Mahnke, Jason Fabok, Ivan Reis ve Scott Kolins gibi çizgi romanın en iyi çizerlerinden oluşan bir ekip sizlere Justice League: Injustice League'i sunuyor. Düşmanlar, müttefikler ve aralarındaki ince çizgi hakkında unutulmaz bir hikâye...

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9789750841255
Yayın Tarihi :2018-01-08
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :256
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :168 X 260
Emeği Geçenler :
Yazar   : Geoff Johns
Yazar   : Doug Mahnke
Yazar   : Jason Fabok
Çevirmen   : Anıl Bilge
Yazarın Diğer Eserleri
İlgili Eserler