İşte bu Justice League nasıl olmalı sorusunun cevabı. Kahramanca maceralar, dünyayı tehdit eden felaketler ve insan hikâyeleri.
-Comic Book Resources-

Ivan Reis insan formunu mükemmel bir şekilde o kadar kolay çiziyor ki katman katman inanılmaz detaylar yaratabiliyor.
-Craveonline-

Atlantis'in Orduları Ayağa Kalkın!

Aquaman olmadan önce Arthur Curry, Atlantis Kralı'ydı. Ama yüzey insanlarından nefret eden batıl inançlı Atlantisliler için yarın insan olan bir kralı sevmek çok zordu.

Arthur, Justice League'e katıldığında Atlantis'i terketti ve tahtını kardeşi Orm'a, Ocean Master'a bıraktı. O günden beri, suların altındaki dünya yüzeydeki dünyayla zorlu bir barış dönemi sürdürdü. Şu ana kadar.

Dünya'nın süper kahramanlarının dikkati başka yönlere dağılmışken, gizemli bir güç Atlantis ve yüzey dünyasını savaşın eşiğine itiyordu. Ölü sayısı artarken ve büyük bir istila başlamak üzereyken sadece Justice League uygarlığın yarısını suların altındaki bir mezara gömecek kanlı bir çarpışmayı engelleyebilecekti. Bu uyarıya kulak verin: Atlantis Tahtı'nın sahibi dünyanın kaderine karar verecek...

Süperstar yaratıcı ekip Geoff Johns, Ivan Reis, Paul Pelletier ve Tony s. Daniel'dan karalar ve denizler üzerinde üstünlük kazanmak için yapılan büyük bir savaş hikâyesi geliyor, Metropolis'in gökdelenlerinden, Gotham'ın sokaklarına ve okyanusun en karanlık derinliklerine kadar!

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9789750835902
Yayın Tarihi :2018-05-28
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :3.Baskı
Sayfa Sayısı :188
Kapak :Karton
Kağıt :Kuşe
Boyut :160 X 240
Emeği Geçenler :
Yazar   : Geoff Johns
Yazar   : Ivan Reis
Yazar   : Paul Pelletier
Çevirmen   : Anıl Bilge
İlgili Eserler