-20% Tükendi Justice League Cilt 1: Başlangıç (7.Baskı)

DÜNYANIN EN BÜYÜK KAHRAMANLARI İLK DEFA BİR ARADALAR!

Süper kahramanlar - Metropolis’teki SUPERMAN ya da Gotham’daki gizemli BATMAN - bütün dünya için yeni ve korkutucu şeylerdi. Ama bir dizi garip saldırılar gezegenimiz üzerine Dünya dışından gelen korkunç bir tehdidi ortaya çıkardığında, bu kahramanlar omuz omuza karşı duracaklar… eğer birbirlerine katlanabilirlerse!
Superman, Batman, Wonder Woman, Green Lantern, The Flash, Aquaman, Cyborg.
Genç, tecrübesiz ve kendilerine aşırı güvenmelerine rağmen, her biri tek başına iyiliğin kötülüğe karşı savaşında büyük bir güç. Beraberken ise, uzaylı savaş lordu Darkseid’ın gezegenimizi ele geçirmesini engellemek için Dünya’nın tek umudu olabilirler.
Beraberken… onların adı Justıce League!”

JUSTICE LEAGUE: BAŞLANGIÇ derginin 1. - 6. sayılarını topluyor ve süper star yaratıcılar GEOFF JOHNS (GREEN LANTERN) ve JIM LEE’yi (BATMAN: HUSH) yeni milenyumun en çok konuşulacak çizgi romanını sunmaları için bir araya getiriyor. Ve ayrıca DC Evreni’ni şimdiye kadar görülmemiş biçimde yeni baştan hayal etmek için!
AIN’T IT COOL NEWS, BEŞ YILDIZLI ELEŞTİRİ

 

“Yazar Geoff Johns ve çizer Jim Lee sizi– ve kahramanlarını – en bas¸ından aksiyonun içine savuruyor ve asla frene basmıyorlar. DC’nin über-yaratıcı ekibi çizgi romanı ilk kez denemek isteyenler için davetkar bir dünya yaratıyorlar.” -
USA Today

 

“Bir çizgi romandan alabileceginiz bütün keyfi ve eğlenceyi JUSTICE LEAGUE size veriyor.”
FAST COMPANY

 

“Özellikle süper kahraman çizgi romanlarına ilk kez dalmak isteyen yeni okurlar ve onları okumayı bırakmış, eski hayranlar için…”
MTV GEEK

 

“Fantastik.”
News & Sentinel

Justice League Cilt 1: Başlangıç (7.Baskı)

  • 32,41 TL
  • 25,93 TL

Etiketler: Justice League, DC, Yeni 52, New 52, Geoff Johns, Jim Lee, YKY, Batman, Superman, Aquaman, Flash, Green Lantern, Wonder Woman, Cyborg

Facebook Yorum ()