-25% Injustice Ground Zero Cilt 1

(İKİ CİLTTEN OLUŞAN SERİNİN BİRİNCİ CİLDİ )

HARLEY QUINN’İN ÇARPIK BAKIŞ

AÇISINDAN INJUSTICE DÜNYASI!

Orijinal çok satan oyun InJustice: Gods Among Us’ın çok beklenen devam oyununa, yani Injustice 2’ye hazırlanın... İlk oyunun hikâyesi hâlâ geçerli, ancak bu sefer daha önce görmediğiniz bir şekilde anlatılıyor!

Harley Quinn, suç kariyerinin tamamı boyunca aşkı Joker’ın gölgesinde kalmıştı. Ama bir şaka fazla ileri gidip Superman’in cinayet işlemesine yol açınca, Harley ilk kez olarak tek başına kaldı... ve eskiden dövüştüğü kahramanlarla ekip oldu!

Superman artık vahşi bir despot ve Batman’in de kahramanlardan ve hainlerden oluşan bir ekibe liderlik ederek Çelik Adam’a karşı Direniş’i oluşturması gerekiyor... ve Harley de ön saflarda, hem de Batman istese de istemese de! Harley’in, hayatında ilk kez olarak kendi kimliği, kendi çetesi ve kendi amacı var. Peki ama Harley, aşkı Bay J mezardan geri dönünce her şeyden vaz mı geçecek? Yoksa bu garip dünyada, bir kahraman olarak mı yer alacak?

Bu ciltte Christopher Sebela (SUICIDE SQUAD MOST WANTED) ve Brian Buccellato’nun ( DETECTIVE COMICS) yazdığı ve Pop Mhan (HE-MAN: THE ETERNITY WAR,) Tom Derenick (INFINITE CRISIS: FIGHT FOR THE MULTIVERSE) ile Daniel Sampere’in (GREEN ARROW) çizdiği, Injustice: Tanrılar Aramızda hikâyesinin, Harley Quinn’in çarpık bakış açısından ve sil baştan anlatıldığı INJUSTICE: GROUND ZERO #1-6 sayıları bir araya getirilmiştir. 

Injustice Ground Zero Cilt 1

  • 34,00 TL
  • 25,50 TL

Etiketler: injustice, injustice ground zero, cilt 1, türkçe, cilt,

Facebook Yorum ()