-30% Flash Cilt 2 - Karanlık Hız

IŞIK HIZI YAŞAYAN KARANLIĞA KARŞI

Barry allen yaşayan en hızlı insan olsa da her an her yerde olamaz. Kendisinin haberi olmadan genç yardımcısı Wally West’in tek başına suçla mücadeleye kalkıştığını öğrenen Flash çok sert bir tepki verir: Wally sorumluluk sahibi olmayı öğrenene kadar onu eğitmeye ara verecektir.

Wally Central City’nin merkezinde dolaşan gölgeden oluşan acayip bir varlığın haberini alınca bu durumu bizzat soruşturarak ne kadar becerikli olduğunu Flash’a ispat etmek ister. Fakat bunun sonucunda Kid Flash, Flash ve Iris kendilerini Flash’ın eski düşmanı ve yeni dostu olan Shade’in Gölgeler Diyarı’nda tutsak halde bulurlar… Ne yazık ki Shade artık güçlerini kontrol edememektedir. 

Kid Flash ve Flash tekrar birbirinin güvenini kazanıp Gölge Diyarı’ndan çıkmanın bir yolunu bulabilecek mi? Yoksa tüm dünya karanlığa mı gömülecek? 

Gelecek vaadeden Joshua Williamson (JUSTICE LEAGUE VS. SUICIDE SQUAD) ve Davide Gianfelice (NORTHLANDERS) çizer Neil Googe (SUICIDE SQUAD) elinde Flash ve müttefikleri yeniden doğuyor! THE FLASH #9-13 sayılarını içerir.


Eser Adı: Flash Cilt 2 Karanlık Hız

Yazar: Joshua Williamson

Çizer: Ivan Plascencia

Genel Yayın Yönetmeni: Ahmet Kocaoğlu

Çeviri: Cem Demirkan

Grafik: Cem Murat Yılmaz

Dili: Türkçe

Sayfa Sayısı: 128 

Ebat: 16x24

Kağıt: Kuşe Kapak: Parlak Selafon

Flash Cilt 2 - Karanlık Hız

  • 38,00 TL
  • 26,60 TL

Etiketler: Flash Cilt 2 - Karanlık Hız, , Türkçe Çizgi Roman

Facebook Yorum ()