Tükendi INJUSTICE VS HE MAN & MASTERS OF THE UNIVERSE (Tam Set Abonelik)
Superman'in diktatörlüğüne son vermek için arayışlarını sürdüren Batman bu kez gerçekten "sağlam" müttefikler buluyor. He-Man ve Eternia'nın en büyük savaşçıları Injustice evreninde Batman ile güçlerini birleştirerek Superman ve takımına karşı büyük bir savaşa girişecek.

Oldukça eğlenceli ve güzel bir seri olmasını beklediğimiz Injustice vs He Man'in toplam 6 sayıdan oluşacak mini serisinin tamamına eksiksiz bir şekilde sahip olmak için şimdi sitemizden online olarak abone olabilirsiniz.


Temmuz Ayı'nda dükkanımıza ulaşmaya başlayacak fasiküller adınıza ayrılacaktır. Her sayı için ayrı kargo veya set tamamlandığında tek kargo ile teslimatını isteyebilirsiniz. Bu yöndeki tercihinizi lütfen ödeme ekranında göreceğiniz "not" kısmında belirtiniz.

Abonelik bedeli tam set içindir (6 sayı)

(W) Tim Seeley (A/CA) Freddie Williams II

Believing He-man and the Masters of the Universe defeated, a robotic impostor has seized control of Eternia-but not for long! After freeing his kingdom from this strongman's rule, Prince Adam learns not everyone is pleased to see the pretender deposed-but Adam knows the value of freedom. So when heroes from another dimension ask his aid in deposing a super-hero turned dictator, he agrees. Teaming up with Batman against the Superman of the Injustice Universe, He-man and his new allies face dangerous and familiar enemies in a battle where no world is safe!  

INJUSTICE VS HE MAN & MASTERS OF THE UNIVERSE (Tam Set Abonelik)

  • Marka: DC Comics
  • Ürün Kodu: CK-INJHMAN-ABN43
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 128,65 TL

Etiketler: Injustice, He Man, Batman, Masters of the Universe, DC, DC Comics, Superman, Tim Seeley, Freddie Williams, Arkabahçe, Abonelik

Facebook Yorum ()