Tükendi ANT-MAN AND THE WASP (Tam Set Abonelik)

Marvel'dan filmin rüzgarını arkasına almak isteyen yeni bir seri Haziran ayında okuyucuyla buluşuyor. Ant Man & Wasp 'ın direksiyonunda bu kez Mark Waid ve Javier Garron var.

Toplam 5 sayıdan oluşacak mini serinin tamamına eksiksiz bir şekilde sahip olmak için şimdi sitemizden online olarak abone olabilirsiniz.

Haziran Ayı'nda dükkanımıza ulaşmaya başlayacak fasiküller adınıza ayrılacaktır. Her sayı için ayrı kargo veya set tamamlandığında tek kargo ile teslimatını isteyebilirsiniz. Bu yöndeki tercihinizi lütfen ödeme ekranında göreceğiniz "not" kısmında belirtiniz.

Abonelik bedeli tam set içindir (5 sayı)

Çıkış ve dükkanımıza tahmini ulaşma tarihi: 6 Haziran - Haziran 2018


A NEW SERIES FROM MARK WAID & JAVIER GARRON!


Wasp was just trying to help Ant-Man get home to Earth to see his daughter...but a little problem got in the way.  Very little. Subatomic, in fact, as Scott Lang was lost in the vast spaces between atoms! Now, Nadia is his only hope of rescue...if only he would listen long enough for her to save them! From master storyteller Mark Waid (CAPTAIN AMERICA, CHAMPIONS) and Marvel Young Gun artist Javier Garrón (SECRET WARRIORS, STAR-LORD) comes a story of a big journey getting smaller all the time!

ANT-MAN AND THE WASP (Tam Set Abonelik)

  • Marka: Marvel
  • Ürün Kodu: CK-ANTWASP-AB0023
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 107,21 TL

Etiketler: Ant-Man, Wasp, Marvel Comics, Mark Waid, Javier Garron, Arkabahçe, Abonelik

Facebook Yorum ()