Tükendi X-23 (Abonelik)

Marvel Comics'den yeni bir seri daha. All New Wolverine ile okuyucu kitlesini genişleten Laura Kinney yolculuğuna X-23  serisi ile devam ediyor. X-23'e şimdiden abone olarak seriyi eksiksiz bir şekilde takip edebilirsiniz.

Abonelik ücreti ilk altı sayı bedelini içerir (Altıncı sayıdan sonra da aboneliğinizi sürdürmek istediğiniz takdirde 4. sayıyı teslim almanızın ardından aboneliğinizi yenilemeniz gerekmektedir)

Dükkanımıza tahmini ulaşma tarihi: Temmuz 2018

(W) Mariko Tamaki (A) Juan Cabal (CA) Mike Choi

Cloned from a warrior, raised as a killer, Laura Kinney has gone through hell and come out the other side a hero. After a stint as the All-New Wolverine, she returns to her roots as X-23 to make sure no one ever has to go through the horrors she did. With her sister Gabby and their pet Jonathan in tow, X-23 forges her own destiny in this new series by Mariko Tamaki (HULK, HUNT FOR WOLVERINE: CLAWS OF A KILLER) and Juann Cabal (ALL-NEW WOLVERINE, ELEKTRA).
Rated T+

X-23 (Abonelik)

  • Marka: Marvel
  • Ürün Kodu: CK-X23ABN-21
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 160,82 TL

Etiketler: Laura Kinney, Wolverine, X-23, X-Force, X-23, X-Men, All New Wolverine, Mariko Tamaki, Juan Cabal, Mike Choi, Arkabahçe, Abonelik

Facebook Yorum ()