-30% Power Rangers Cilt 1 Varyant Kapak

144 Sayfa

Yazar: Kyle Higgins

Çizer: Henry Prasetya

Çevirmen: Sinan Ural 


YEŞİL RANGER İLK YIL

Rita Repulsa’nın zihin kontrolünden kurtulan Yeşil Ranger, Tommy Oliver,  Angel Grove’a musallat olan şeytani saldırılarla mücadele etmek için Power Rangers’a katılır. Tommy için sıradan bir hayat artık sona erdi, ama yeni bulduğu aile sayesinde parlak bir geleceğe uzanan bir yol mümkün. Fakat Jason ve diğer Rangerlar için bu yol o kadar kolay değil. Yeni bir takım arkadaşına alışmak birçok sorunu beraberinde getiriyor ve Trini, Zack, Billy ve Kimberly’i bu yeni, bazen tehlikeli ve sağı solu belli olmayan Ranger ile nasıl başa çıkacaklarını düşünmeye itiyor.

Yazar Kyle Higgins (Nightwing, Batman Beyond 2.0) ve çizer Hendry Praseyta (Power Girl)  bize tamamen yeni, modern bir Power Rangers hikayesi sunuyor. Cilt ayrıca Steve Orlando (Midnighter) tarafından kaleme alınmış  ve Corin Howell (Bat-Mite) tarafından çizilmiş olan Bulk & Skull’ın Maceraları’nı da içermektedir.

“Power Rangers geri döndü ve eskisinden de iyi...” —IGN


“...herkesin favorisi, uyumlu renklerde giyinen gençler hala ciddiye alınması gereken bir güç.“ —Entertainment Weekly


“...size cidden Yeşil Ranger sevdirecek.”  —MTV


“Koyu Ranger hayranları yıllardır istediklerine kavuştu: zekice, anlaşılabilir ve bizim en başta hayran olmamızı sağlayan şeyden uzaklaşmayan yeni bir başlangıç.”
—Newsarama


“...sofistike ve başarılı çizimler ve hikaye.”  —School Library Journal
 

Power Rangers Cilt 1 Varyant Kapak

  • 30,56 TL
  • 21,39 TL

Etiketler: Power Rangers, Cilt 1

Facebook Yorum ()