Brian Michael Bendis Bir X-Men Filmi Üzerinde Çalıştığını Açıkladı

Gönderen admin 21/02/2019 0 Yorum

Brian Michael Bendis Bir X-Men Filmi Üzerinde Çalıştığını Açıkladı

 

Yazar Brian Michael Bendis’in, Disney’in 21st Century Fox’u satın alma sürecinde ismi verilmemiş bir X-Men filmi üzerinde çalıştığını belirtti ve “satın alma sonlandıktan sonra Fox’un yapım aşamasında olan filmleri ne olacak hala kesin bir bilgi yok.” diye de ekledi.

 

Twitter hayranlarından gelen Kitty Pride’ın solo hikayesi konusunda ki sorulara ”şu anda üzerinde çalıştığı bir projenin olduğunu” söyleyip “X-Mansion ve Fortress Of Altitude ile bu kadar iç içe olmak gerçekten akılalmaz bir deneyim ve burada olduğum için çok mutluyum” diye devam etti.

 

Bu arada tabii ki Fortress of Solitude meselesi, Bendis'in şu anki durumu yani Action Comics ve Superman’in de yazarı olmasından kaynaklanıyor…

 

Kısaca Bendis’in şu anda üzerinde çalıştığı X-Men filmi ile ilgili söylentiler dışında kesin bir bilgi yok. Disney’in X-Men filmlerinin hak sahibi stüdyo olan Fox stüdyolarını satın alma süreci, 2019 bitiminde sona eriyor. Şu ana kadar iki taraftan da X-Men filmlerinin geleceği hakkında herhangi bir bilgi gelmedi..

kaynak: newsarama.com

Yorum Yaz